Stručna služba

Branka Jerković, dipl. pedagog

email: branka.jerkovic@skole.hr

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak 8.00-14.00

Psihologinju i pedagoginju možete kontaktirati na telefon 021 358 144.

ZIDOVI NISU PREPREKE
Autor: Sanja Mamić, 18. 4. 2018.

Povodom Svjetskog dana zdravlja (7. 4.) predstavili smo naše novouređeno dvorište i oslikane zidove. U sklopu projektnih aktivnosti „Zidovi nisu prepreke“ povezali smo se Školom likovnih umjetnosti Split. Zajednički  cilj  bio nam je oplemeniti školsko okruženje i time unaprijediti mentalno zdravlje učenika i djelatnika te učiniti školu ugodnijim prostorom ne samo za učenje, već i druženje.

Učenici 2.a i 3.a (smjer- Industrijski dizajn) sa profesoricom stručnih predmeta Draganom Kurtić, oslikali su zidove prekrasnim motivima, a u tome su im malo pomogli i naši učenici. Sve to ne bi mogli ostvariti bez pomoći našeg vrijednog meštra koji je svojim radom doprinio ostvarenju ovog projekta.

Znamo da zidovi  mogu predstavljati probleme ili prepreke, zidovi se mogu “graditi” u našim glavama, u međusobnim odnosima, ali  zidovi mogu i  potaknuti zajedništvo, komunikaciju i suradnju učenika različitih uzrasta i različitih škola. Dvorište je od davnina mjesto igre i druženja, a školsko dvorište u tome ima posebnu ulogu.

Nositelj projekta je  Nastavni zavod za javno zdravstvo- Služba za mentalno zdravlje i stručna suradnica Mirela Grbić, prof,, a voditeljice projekta u školi bile su knjižničarka Sanja Mamić i psihologinja Tanja Laušić.

Kako je tekao cijeli proces pogledajte u galeriji slika.

ZIDOVI NISU PREPREKE
Autor: Sanja Mamić, 18. 4. 2018.

Kako je tekao cijeli proces pogledajte u galeriji slika.