Stručna služba

Branka Jerković, dipl. pedagog

email: branka.jerkovic@skole.hr

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak 8.00-14.00

Psihologinju i pedagoginju možete kontaktirati na telefon 021 358 144.

"Vršnjaci pomagači"
Autor: Tanja Laušić, 24. 11. 2014.

U našoj školi organizirana je grupa za pomoć u učenju koju vodi psihologinja škole. Radi se o grupi „Vršnjaci pomagači“ u kojoj djeca međusobno pomažu jedni drugima uz stalni nadzor i pomoć psihologinje.

Vrijeme održavanja grupe je svaki četvrtak od 13:10 do 14 sati. Sudjelovanje u grupi je dobrovoljno i uz prethodnu suglasnost roditelja.

Rad grupe osmišljen je na način da djeca vršnjaci međusobno pomažu jedni drugima u učenju, pisanju zadaće, vježbanju i slično. Dosadašnja praksa pokazala je da djeca rado sudjeluju u svim aktivnostima bilo da pružaju pomoć ili da dobivaju pomoć od vršnjaka, a sudjelovanje u radu grupe doprinosi njihovom samopoštovanju, boljoj slici o sebi i u konačnici boljem školskom uspjehu.

"Vršnjaci pomagači"
Autor: Tanja Laušić, 24. 11. 2014.