Stručna služba

Branka Jerković, dipl. pedagog

email: branka.jerkovic@skole.hr

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak 8.00-14.00

Psihologinju i pedagoginju možete kontaktirati na telefon 021 358 144.

Pozdrav i podrška
Autor: Tanja Laušić, 25. 3. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ovim iznimnim okolnostima koje nas  udaljavaju od naše uobičajene svakodnevnice, trudimo se održati barem mali dio onoga što nam život čini lakšim (i nadamo se, boljim). Iz tog razloga Vam želimo poručiti da iako nas ovih dana nema u školi jer su naši uredi virtualni baš kao i učionice, to nije razlog da vam ne budemo blizu ukoliko nas iz bilo kojeg razloga trebate kontaktirati.

Naši e-mailovi su:

tanja.lausic@skole.hr (psihologinja)

ljiljana.vukojevic@skole.hr (pedagoginja)

sanja.mamic@skole.hr (knjižničarka)

U nastavku pročitajte još korisnih informacija.

Događaji koji su nam preko noći ispraznili učionice i utišali hodnike, ostavili su, pogotovo kod djece, veliku brigu i strah. Svi se sa stresnim događajima nosimo na različite načine, a Ministarstva znanosti i obrazovanja aktiviralo je krizne timove za psihološku podršku koji su spremni pružati telefonsku i online podršku svim  učiteljima, učenicima i njihovim roditeljima koji trebaju pomoć.

Kontakt mobitel: 098 706 701 - gospođa Blaženka Klarić za Splitsko-dalmatinsku županiju

e-mail: kurikulum@mzo.hr  - kojim možete kontaktirati krizni tim, te zatražiti savjete stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Također, objavljeni su savjeti za učenike i odrasle Društva za psihološku pomoć koje možete pronaći na poveznici - https://skolazazivot.hr/podrska-nakon-teskog-dogadaja/

U nadi da će se dječji smijeh što prije čuti u našoj školi od srca vas pozdravljamo, a naše druženje nastavljamo kroz virtualne učionice i preko kontakta s vašim učiteljima.

Želimo vam ponajprije zdravlja. Čuvajte se i #ostanidoma!

Stručna služba OŠ Meje

Pozdrav i podrška
Autor: Tanja Laušić, 25. 3. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Naši e-mailovi su:

tanja.lausic@skole.hr (psihologinja)

ljiljana.vukojevic@skole.hr (pedagoginja)

sanja.mamic@skole.hr (knjižničarka)

U nastavku pročitajte još korisnih informacija.

Želimo vam ponajprije zdravlja. Čuvajte se i #ostanidoma!

Stručna služba OŠ Meje