Školski panoi

Gradska knjižnica Marka Marulića
12.07.2018. 10:28
Mala škola šaha
Draga djeco, ako imate 8 i više godina prijavite se u Malu školu šaha na Odjelu za djecu i mlade u Središnjoj knjižnici. Prijaviti se mogu oni koji znaju igrati …

DAN SREDNJIH ŠKOLA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE 2018. GODINE
Autor: Tanja Laušić, 4. 5. 2018.

Manifestacija ''Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije 2018. godine" održat će se u subotu 12. svibnja 2018. godine od 10 do 15 sati na prostoru Kazališnog trga - Trga Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.

O školama i njihovim programima govorit će učenici i njihovi profesori te će biti na raspolaganju davati odgovore na sva pitanja zainteresiranim osnovcima i roditeljima o svemu što ih zanima prije upisa.

"Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije" je prilika da se na jednom mjestu prikupe i usporede sve važne informacije koje će pomoći učenicima donijeti konačnu odluku u koju će se srednju školu upisati.

Obavijest_OS_-_Dan_srednjih_skola_SD_zupanije.pdf (92.41 KB)