19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja
29.03.2016. 09:50
Uputa o načinu popunjavanja i predaji obrasca Izvještaj o obvezama
26. travnja 2016. - Izmjena Upute o načinu popunjavanja i predaji obrasca Izvještaj o obvezama.

Gradska knjižnica Marka Marulića
20.09.2018. 14:14
Predstava Duet za jednog Toma Kempinskog
Utorak, 25. rujna 2018. u 18:00 u dvorani 1 Središnje knjižnice Obilježavanje dana multiple skleroze (MS-a) u organizaciji MS TIMA Hrvatske Predstava Duet za jednog Toma Kempinskog Podaci o predstavi …

Hrvatski školski sportski savez
06.09.2018. 20:51
Natječaji za odjeljenja Univerzalne i Vježbaonice
Poštovani, Na temelju osiguranih sredstava u Financijskom planu Hrvatskog školskog sportskog saveza za 2018. godinu, namijenjenih za zdravstveno usmjerene tjelesne aktivnosti učenika i programe Univerzalne sportske škole i Vježbaonice, Hrvatski školski sportski savez raspisuje  NATJEČAJE za odabir škola/ustanova koje će provoditi program Univerzalne sportske škole i Vježbaonice u školskoj godini 2018./2019. PROGRAM UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE […] Post Natječaji za odjeljenja Univerzalne i Vježbaonice je prvi puta viđen na Hrvatski školski sportski savez - Buzinski prilaz 2, 10010 Zagreb | Školski sport .

KNJIŽEVNI SUSRET SA SANJOM PILIĆ
Autor: Sanja Mamić, 25. 4. 2018.

I mi smo „lansirali“ Noć knjige 23.travnja 2018. gostovanjem omiljene dječje spisateljice Sanje Pilić.

Posjet je organiziran kako bi se barem malo više ispunili čarolijom stvaranja i radošću čitanja knjiga.

Dragu gošću pozdravili su knjižničarka Sandra, učenici 1., 2. i 3.a razreda s učiteljicama Ivanom, Silvijom i Jadrankom.

Sa zanimanjem su je slušali i upijali svaku njenu riječ u kojoj nije nedostajalo humora.

Književnica je predstavila svoje knjige i upoznala nas s mnogim nagradama koje su ti naslovi osvojili.

Učenici su postavljali mnogobrojna pitanja. Saznali su koju je prvu knjigu napisala, tko je Maša, tko ju inspirira, koja je posljednja knjiga koju je napisala, ima li svoju najdražu knjigu i jesu li njene priče potekle iz stvarnosti ili su izmišljene.

Susret smo završili zajedničkim fotografiranjem i potpisivanjem knjiga.

Sanja Pilić je književnica i autorica 31 knjige za djecu i odrasle. Djela joj postižu velike nagrade, mnoga su doživjela po devet i deset izdanja.  Po nekim romanima napravljene su predstave u kazalištu.

Sanja Pilić, iako rođena u Splitu, živi i radi u Zagrebu.

Kako je bilo na književnom susretu pogledajte ovdje.