Smotra ŽSV učitelja glazbene kulture Splitsko-dalmatinske županije “To su djeca”
Autor: Marko Čupić, 24. 3. 2018.

Prva županijska smotra glazbenog stvaralaštva ˝To su djeca˝u organizaciji ŽSV-a učitelja glazbene kulture Splitsko-dalmatinske županije održana je u Trogiru, 23.03.2018 u dvorani DVD Trogir u organizaciji OŠ Majstora Radovana i  podršku Splitsko-dalmatinske županije.

Zborovi, klape, orkestri i folklor, sačinjeni od 200-tinjak djece izvođača iz osam škola sa svojim učiteljima i mentorima  ispunili su dvoranu veselom dječjom energijom te pokazali svoj glazbeni entuzijazam i rad ove školske godine. Na kraju su svi izvođači zajedno zapjevali pjesmu “To su djeca” nakon čega je slijedio domjenak. Naš orkestar je svirao dvije pjesme i dobio veliki pljesak.

Foto:

Autor: Marko Čupić, 24. 3. 2018.

Foto: