Državno natjecanje iz kemije
Autor: Renata Silić, 27. 4. 2016.

Drugi put za redom učenik naše škole Luka Bulić Bračulj sudjelovao je na Državnom natjecanju iz kemije održanom u Đurđevcu gdje je osvojio 2. mjesto u izuzetno jakoj konkurenciji talentiranih mladih kemičara.

Čestitamo našem Luki na osvojenom 2.mjestu i želimo mu da  uspjehe i dalje ostvaruje u srednjoškolskom obrazovanju!

Od 18.-21. travnja 2016. održano je Državno natjecanje iz kemije u Đurđevcu.

Domaćin ovog natjecanja bila je gimnazija dr.Ivana Kranjčeva.Pohvala domaćinu na izuzetno dobroj organizaciji gdje smo osim natjecateljskog dijela dosta vremena proveli na izletima i razgledu kulturnih  i geografskih znamenitosti Podravine.

Najuzbudljiviji dan za natjecatelje u znanju bio je utorak,19.04., kada su učenici u dva dijela pisali zadaće i kao vrsni kemičari izvodili pokuse kojima su potvrdili zašto su baš oni odabrani među najboljima u državi.

Nakon natjecateljskog dijela nastavljeno je druženje sa učenicima i mentorima iz različitih krajeva lijepe naše, a osobito se naš Luka družio sa učenicima iz III.splitske gimnazije-MIOC koju i sam želi želi pohađati.

Bili smo dobra ekipa I žao nam je što se druženje u ovakvom sastavu neće ponoviti iako će sigurno Luka i dalje nastaviti svoj uspješan rad i pohoditi još mnoga natjecanja kao srednjoškolac.

Galerija fotografija sa natjecanja:

Državno natjecanje iz kemije
Autor: Renata Silić, 27. 4. 2016.

Od 18.-21. travnja 2016. održano je Državno natjecanje iz kemije u Đurđevcu.

Galerija fotografija sa natjecanja: