Mala splitska debata
Autor: Tanja Laušić, 25. 11. 2015.

Učenici naše škole sudjeluju u projektu Dječjeg gradskog vijeća Grada Splita "Mala splitska debata". Natječući se  s učenicima drugih splitskih škola, okušat će se u vještini debatiranja.

Prvi krug natjecanja održat će se u četvrtak 26. studenog s početkom u 12 sati i 30 minuta istodobno u nekoliko škola. Naši učenici gosti su OŠ Trstenik. U prvom krugu natjecanja sudjelovat će dvadeset splitskih škola, a šesnaest debatnih timova nastavit će natjecanje u sljedećem krugu.

Tema: „Tableti u školama“.
•    Debatna teza: „Učenicima treba omogućiti korištenje tableta u nastavi“.

Naši sudionici u debati:

Mislav Blažević

Ana Marija Čović

Anja Kalebić

Laura Jelena Meštrović

Koordinatorica: Ljiljana Vukojević, pedagoginja

Mala splitska debata
Autor: Tanja Laušić, 25. 11. 2015.

Tema: „Tableti u školama“.
•    Debatna teza: „Učenicima treba omogućiti korištenje tableta u nastavi“.

Naši sudionici u debati:

Mislav Blažević