Međunarodni Prirodoslovni turnir
Autor: Renata Silić, 30. 3. 2015.

Dana 28.03. 2015. naš vrijedan učenik Luka Bulić,7.b , sudjelovao je na Međunarodnom prirodoslovnom turniru u Zagrebu koji se održao na FERu.

U jakoj konkurenciji iz  područja astronomije,geologije,fizike,kemije...Luka je osvojio visoko šesto mjesto i očekujemo novi poziv na turnir koji će se ovo ljeto održati u Beogradu.

Čestitamo Luki i nadamo se visokom plasmanu na Državno natjecanju iz kemije koje će se održati krajem travnja u Šibeniku!

Renata Silić,prof.

Međunarodni Prirodoslovni turnir
Autor: Renata Silić, 30. 3. 2015.

Renata Silić,prof.