Ekskurzija sedmih razreda u Sv.Martin na Muri
Autor: Marijana Polić Kuko, 30. 6. 2014.

MEĐIMURJE – POSTOJNA (Sv . Martin na Muri)

Odabrana agencija: F- tours

Vodič: Josip Ćorić

Učitelj/ice u pratnji: Slavica Romac

Renata Silić

Drago Peslač

Broj djece: 37 (19 dječaka i 18 djevojčica)

Vrijeme realizacije : 16.06. – 20.06. 2014.

PLAN PUTOVANJA:

1. dan: SPLIT – OZALJ – KARLOVAC – SV. MARTIN NA MURI

U 7.15 smo se okupili ispred škole i na put krenuli u 7.30. Prvi posjet i razgled bio je malog gradića Ozlja gdje nas je kustosica muzeja provela kroz muzej i ispričala priču o životu Zrinskih i Frankopana.

Nastavak vožnje autobusom do Sv. Martina gdje dolazimo u predvečernjim satima, smještamo se u apartmansko naselje. Večera. Zabava. Noćenje.

2. dan: SV. MARTIN NA MURI – VARAŽDIN-KRAPINA - SV. MARTIN NA MURI

Poslije doručka odlazak u Varaždin, razgled grada, ručak i odlazak u Krapinu. U 15 h imali smo dogovoren posjet Hušnjakovu – Muzeju evolucije. Obilazak Muzeja uz stručno vodstvo.

Povratak u 18 h u apartmane, kupanje na zatvorenom bazenu Toplica. Večera. Organizirana  zabava (disco klub). Noćenje.

3. dan: SV. MARTIN NA MURI – POSTOJNA – SV. MARTIN NA MURI

Poslije doručka vožnja prema Sloveniji. Po dolasku razgled Postojnske jame.

Razgled bogatih mineralnih siga bio je vlakićem, a dio razgleda šetnjom. Povratak u hotel, noćno kupanje te zajedničko organizirano gledanje utakmice. Noćenje.

4. dan: SV. MARTIN NA MURI – DONJI VIDOVEC – KOPRIVNICA

Poslije doručka, polazak za Donji Vidovec gdje djeca gledaju demonstraciju ispiranja zlata na starom toku rijeke Drave .

Vožnja za Koprivnicu, razgled grada, slobodno vrijeme i ručak u Koprivnici.

Nakon ručka polazaka prema apartmanskom naselju i zabava na vanjskim bazenima Toplica.Večera, zabava (disco klub). Noćenje.

5. dan: SV. MARTIN NA MURI – SAMOBOR – SPLIT

Poslije doručka odjava iz hotela te vožnja prema Samoboru. Razgled gradića, slobodno vrijeme, ručak i polazak za Split. Na putu za Split stajali smo prema potrebama djece te ispred škole došli u 20.15.

Ekskurzija je prema planu u potpunosti realizirana, jako edukativna, ali i zabavna.

Učenici su se pridržavali svih uputa, bili suradni, tako da cijelo vrijeme ekskurzije nije zabilježen nijedan propust ni incident.

Slike

Ekskurzija sedmih razreda u Sv.Martin na Muri
Autor: Marijana Polić Kuko, 30. 6. 2014.

MEĐIMURJE – POSTOJNA (Sv . Martin na Muri)

Odabrana agencija: F- tours

Vodič: Josip Ćorić

Učitelj/ice u pratnji: Slavica Romac

Renata Silić

Drago Peslač

Broj djece: 37 (19 dječaka i 18 djevojčica)

Vrijeme realizacije : 16.06. – 20.06. 2014.

PLAN PUTOVANJA:

1. dan: SPLIT – OZALJ – KARLOVAC – SV. MARTIN NA MURI

2. dan: SV. MARTIN NA MURI – VARAŽDIN-KRAPINA - SV. MARTIN NA MURI

3. dan: SV. MARTIN NA MURI – POSTOJNA – SV. MARTIN NA MURI

Poslije doručka vožnja prema Sloveniji. Po dolasku razgled Postojnske jame.

4. dan: SV. MARTIN NA MURI – DONJI VIDOVEC – KOPRIVNICA

Vožnja za Koprivnicu, razgled grada, slobodno vrijeme i ručak u Koprivnici.

5. dan: SV. MARTIN NA MURI – SAMOBOR – SPLIT

Slike