Maskenbal
Autor: Sanja Poklepović-Pijuk, 5. 3. 2014.

U utorak, 4.ožujka 2014. u našoj školi tradicionalno se održao maskenbal. Hodnikom su šetali kauboji i kaubojke, liječnici, gusari, likovi iz bajki, rokeri, ...

Maskenbal je najviše razveselio one najmlađe.Tako su prvašići na pokladni utorak po prvi put imali priliku biti maskirani u školskim klupama. Učenici 1.b razreda, zajedno sa svojom učiteljicom, vratili su se u doba starog, dobrog rock and rolla, a u 2.b razredu zavladale su vile, gusari i mnogi drugi likovi iz omiljenih dječjih animiranih crtića.

Vidjevši osmijehe na licima djece shvatili smo da je taj dan poseban za sve, ponajviše za djecu.

Slike

Maskenbal
Autor: Sanja Poklepović-Pijuk, 5. 3. 2014.

Slike