Obavijest za roditelje
Autor: Marijana Polić Kuko, 19. 6. 2013.

U prilogu Vam dostavljamo obavijest roditeljima učenika prvih razreda u školskoj 2013./14. godini s prebivalištem na području grada Splita  u svezi dodjele novčanih bonova za udžbenike, koja je objavljena 15. lipnja 2013. godine u dnevnim novinama „Slobodna Dalmacija“.

Na temelju Zaključka Gradonačelnika Grada Splita o korištenju sredstava proračunske pričuve za kupnju udžbenika učenicima prvih razreda u školskoj 2013./14. godini (KLASA: 602-02/13-01/00093; URBROJ: 2181/01-01-13-02) od 13. lipnja 2013. godine, GRAD SPLIT, Split, Obala kneza Branimira 17, objavljuje

roditeljima učenika prvih razreda u školskoj 2013./14. godini

s prebivalištem na području grada Splita

Grad Split je osigurao sredstva u svom Proračunu za kupnju dijela školskih udžbenika svim učenicima prvih razreda u školskoj 2013./14 godini putem novčanog bona u vrijednosti od 200 kuna.

Pravo na bon ostvaruju učenici čiji roditelji imaju prebivalište na području grada Splita a pohađaju neku od osnovnih škola čiji je osnivač Grad Split.

Preuzimanje novčanog bona za gore spomenute učenike vršit će se u tajništvima osnovnih škola po upisnim područjima učenika u razdoblju od 17. lipnja do 5. srpnja u vremenu od 9 -13 sati.

Za učenike Osnovne škole Pujanki preuzimanje bonova vršit će se u prostorijama Osnovne škole Pojišan u istom razdoblju i u isto uredovno vrijeme.

Pravo na bon ostvaruju i učenici čiji roditelji imaju prebivalište na području grada Splita a pohađaju neku od osnovnih škola na području drugih gradova i općina.

Preuzimanje novčanog bona za gore spomenute učenike (uz zahtjev je nužno priložiti i  uvjerenje o upisu u prvi razred i preslike osobnih iskaznica roditelja) u razdoblju od 17. lipnja do 5. srpnja vršit će se u prostorijama Službe za prosvjetu i tehničku kulturu Grada Splita, Split, Obala kneza Branimira 17, V. kat (soba  504).

Obavijest za roditelje
Autor: Marijana Polić Kuko, 19. 6. 2013.

roditeljima učenika prvih razreda u školskoj 2013./14. godini

s prebivalištem na području grada Splita