Posjet FESB-u
Autor: Marijana Polić Kuko, 15. 5. 2013.

U sklopu nastave informatike, učenici od petog do osmog razreda koji pohađaju izbornu nastavu informatike su u pratnji profesora posjetili FESB (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje), Split.

U tom razgledu kroz koji ih je stručno vodio prodekan za nastavu Prof. Damir Lelas, i ostali djelatnici fakulteta,  podijeljeni u dvije grupe, učenici su vidjeli najstarije računalo u akademskim krugovima, a možda i u RH.

Nakon toga je usljedio obilazak računalnog centra fakulteta, posjet DUMP – u (Udruga mladih programera), a potom smo ''zavirili'' i u centar za robotiku gdje se izrađuju i programiraju roboti.

Taj dio se svih najviše dojmio smiley

Slike se mogu pogledati na:

Posjet FESB-u
Autor: Marijana Polić Kuko, 15. 5. 2013.

Taj dio se svih najviše dojmio smiley

Slike se mogu pogledati na: