7. međuškolsko natjecanje iz emocionalne pismenosti
Autor: Tanja Laušić, 6. 12. 2023.

Učenici šestih razreda naše škole s mentoricama, psihologinjom Tanjom Laušić Grbeša i učiteljicom hrvatskog jezika Tinom Bašić, sudjelovali su u javno zdravstvenom projektu Pretežno vedro Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Službe za mentalno zdravlje. Svi učenici šestih razreda OŠ Meje sudjelovali su u projektnim aktivnostima navedenog projekta tijekom mjeseca listopada.

Učenici koji su sudjelovali na međuškolskom natjecanju iz emocionalne pismenosti su: Roko B., Lenna J., Chiara R.Š. i Toni R., 6.a razred i Nina B., Lučana Č., Petra Klara M. iz 6.b razreda.

Natjecanje se održalo u petak, 24. 11.2023. u OŠ Strožanac gdje su naši učenici zajedno s učenicima iz 31 splitske osnovne škole osmišljavali igrokaze te igrali edukativno-društvenu igru Pretežno vedro za individualnog pobjednika. Čestitamo pobjednicima iz OŠ Žrnovnica i individualnom pobjedniku iz OŠ Tučepi.

7. međuškolsko natjecanje iz emocionalne pismenosti
Autor: Tanja Laušić, 6. 12. 2023.