Škola web programiranja
Autor: Marijana Polić Kuko, 9. 5. 2012.

DUMP Udruga mladih programera vas poziva na novi ciklus predavanja Škola web programiranja koji se sastoji od 4 predavanja.

Polaznici bi trebali imati osnovno znanje o programiranju koje je obrađeno kroz prethodne cikluse predavanja. Oni koji nisu mogli sudjelovati mogu pronaći snimke predavanja na stranicama udruge i ovdje: https://vimeo.com/dump/albums te se tako pripremiti za ovaj ciklus.

Sudjelovanjem bi trebali steći dovoljno znanja za kreiranje jednostavnih web stranica. Počet ćemo s osnovnim konceptima, HTML-om i CSS-om, preko ASP.NET-a i MVC-a te na kraju slijedi izrada vlastitog malog projekta.

Prvo predavanje ovog ciklusa pod nazivom "Internet, HTML i CSS" održat će se u subotu, 12.5.2012. na FESB-u, dvorana A102 s početkom u 17:00. U nedjelju popodne održati će se i prateće radionice na računalima u Microsoft Inovacijskom Centru na FESB-u, kako bi usvojeno znanje s predavanja mogli izvježbati u praksi.

Predavanja su u potpunosti besplatna i nisu usmjerena nekom određenom uzrastu. Više informacija o predavanjima potražite na portalu www.dump.hr .

Škola web programiranja
Autor: Marijana Polić Kuko, 9. 5. 2012.