Nagrađeni najbolji Klokanovci u 2022.
Autor: Ana Ostojić, 26. 5. 2022.

Na međunarodnom natjecanju iz matematike „Klokan bez granica“ po 14. puta sudjelovala je i naša škola.

17. lipnja 2022. sudjelovalo je naših 90 klokanovaca, a 10% najboljih Hrvatsko matematičko društvo je posebno pohvalilo i nagradilo. Jučer su na školskoj priredbi povodom Dana škole, uz zasluženi pljesak, primili svoje nagrade i pohvalnice.

To su:

Lara Jerkunica, Nikola Kaliterna i Klara Knezović, 3.b mentorice Sandre Cvitanović,

Lovre Vuko, 3.a mentorice Silvije Kristić,

Duje Jurić, 5.b mentorice Nine Mikelić

Marta Mozara, 6.a, Ivan Vuko, 6.b i Duje Lovrinčević, 6.b mentorice Ane Ostojić.

Čestitamo svima i vidimo se 16. ožujka 2023. na sljedećem Klokanu !

Nagrađeni najbolji Klokanovci u 2022.
Autor: Ana Ostojić, 26. 5. 2022.

To su:

Lovre Vuko, 3.a mentorice Silvije Kristić,

Duje Jurić, 5.b mentorice Nine Mikelić

Čestitamo svima i vidimo se 16. ožujka 2023. na sljedećem Klokanu !