Volim baku i djeda
Autor: Marijana Polić Kuko, 9. 1. 2012.

14. prosinca 2011. godine u prostorijama Centra Zlatno doba - udruge MI otvorena je deseta, tradicionalna izložba dječjih literarnih i likovnih radova na temu Volim baku i djeda. Sudjelovali su učenici 1.a, 2.b, 3.a i 4.c razreda naše škole.

Izloženo je mnogo radova u koje su djeca utkala neizmjernu ljubav prema bakama i djedovima. S njihovih crteža nas promatraju sretna lica djece koja, i dok su im roditelji prezaposleni i odsutni, odrastaju uz obilje pažnje i nježnosti. Čini nam se da poručuju: "Ne mogu zamisliti život bez bake i djeda!"

Dodjeljeno je deset nagrada, devet za likovni i jedna za literarni rad. Među nagrađenim malim umjetnicima našla se i naša učenica Margarita Vuletić iz 3.a razreda. Flomasterima u boji, uz mnoštvo detalja zbog zbog kojih je i dobila nagradu, nacrtala je sebe i mlađeg brata u bezbrižnoj igri ispred okićenog božićnog drvaca, uz budno oko bake koja plete i djeda koji, s osmijehom na licu, promatra cijeli prizor.

Pronađite malo slobodnog vremena i prošećite do Branimirove 1 gdje možete razgledati ovu izložbu do 14. siječnja 2012.godine, svakog radnog dana od 9 do 13 i od 16 do 18:30 sati.

Marija Vujević

Volim baku i djeda
Autor: Marijana Polić Kuko, 9. 1. 2012.

Marija Vujević