Posjet 5.a i 5.b. razreda Stella Croatica i Kliška tvrđava
Autor: Linda Tomašević Bajto, 9. 5. 2022.

Učenici 5.a i 5.b zajedno sa svojim razrednicama Ivanom Hrgom i Monikom Baksom te učiteljicama Prirode Lindom Tomašević Bajto i Engleskog jezika Zoranom Brstilo, u četvrtak, 5. 5. 2022. nastavni dan proveli su na Klisu u terenskoj nastavi Prirode.

Oduševljeni smo bili radionicom Minerali i Vitamini pri čemu su učenici sebi pripravili zdrave obroke. Posjetili smo i botanički vrt Stelle Croatice i upoznali se s vrstama koje uspijevaju u našem podneblju.
Nakon toga smo posjetili Klišku tvrđavu gdje smo obnovili znanje iz Povijesti i okušali se u streljaštvu. Isto tako smo pogledali kako se izrađuju suveniri u gipsu.
Bio je to lijepi dan u prirodi.

Fotogaleriju pogledajte klikom na gornju sliku.

Posjet 5.a i 5.b. razreda Stella Croatica i Kliška tvrđava
Autor: Linda Tomašević Bajto, 9. 5. 2022.

Bio je to lijepi dan u prirodi.

Fotogaleriju pogledajte klikom na gornju sliku.