Radovi naših učenika na naslovnici Slobodne Dalmacije

Na dobro Van došla Sudamja!

Slobodna Dalmacija je u čast blagdana grada pozvala djecu od 3 do 14 godina da "obuku" novinu svojim radovima u blagdansko ruho.

Učiteljica 1.a, Jadranka Gegić Blajić, je sa svojim prvašićima pisala i crtala.

Učiteljice likovne kulture Ivana Antunović i matematike Ana Ostojić učenicima od 5. do 8. razreda zadale su zadatak Matematika u mome gradu.

Nastali su prekrasni radovi. U njihovu kvalitetu smo se osvjedočili na Dan grada, 7. svibnja kada je na naslovnici Slobodne otisnuto čak 5 naših radova. Pristiglo ih je više od 450 i svi su objavljeni. Možete ih pronaći u digitalnoj slikovnici SD . Radovi prvaša već krase zidove produženog boravka, a radove naših "velikih" učenika možete pogledati i u našoj galeriji. Na naslovnici su zanimljivi radovi koji su brojeve i geometrijske oblike uklopili u svoju sliku voljenog grada kao i rad naše male Mariete.

Čestitamo najboljima, po odabiru redakcije Slobodne Dalmacije:  Gabriela Knezović 7.b (Peristil), Ema Marić 6.b (Marko Marulić), Karlo Budimir Bekan 6.a (Sv, Duje), Danijel Tadej i Jure Sapunar 6.a (Bačvice), Marieta Morić 1.a (splitska nošnja).

Čestitamo i ostalim sudionicima na kreativnim radovima koji krase digitalne slikovnice. To su: Luka Anđelić 1.a, Franco Aljinović 1.a, Toma Arapov 1.a, Ivano Balov 1.a, Eva Berecka 1.a, Dorijan Čelar 1.a, Maroje Drobac 1.a, Sara Hauptmann 1.a, Lukša Marković 1.a, Marieta Morić 1.a, Igor Romić 1.a, Ivor Stevović 1.a, Šimun Josip Vuko 1.a, Franko Aviani 6.a, Pia Jakšić 6.a, Marta Mozara 6.a, Luciana Katarina Mrklić 6.b, Marko Peruzović 6.b, Roko Križanović 7.a, Ante Šiškov 7.b i Greta Jakšić 8.a.

Galerija slika... Na dobro Van došla Sudamja!

Radovi naših učenika na naslovnici Slobodne Dalmacije

Na dobro Van došla Sudamja!

Učiteljica 1.a, Jadranka Gegić Blajić, je sa svojim prvašićima pisala i crtala.

Galerija slika... Na dobro Van došla Sudamja!