"Mi smo na redu"
Autor: Marijana Polić Kuko, 9. 12. 2011.

Na Radio Splitu emitira se emisija za osnovce pod nazivom „Mi smo na redu“ koja nas informira kako žive i što rade učenici splitskih osnovnih škola

Dragi naši!

U petak 9. prosinca na Radio Splitu imali smo svoju emisiju „Mi smo  na redu“. Učenici naše škole predstavili su našu školu i njezine razne aktivnosti. Polaznicima radio grupe pridružili su se mnogi učenici s raznim idejama i svojim razmišljanjima. Bili smo u radijskom studiju kao i u televizijskom. Djelatnici Radio Splita bili su jako ljubazni prema nama i odgovorili na sva naša pitanja. Slikali smo se u studiju kao pravi voditelji. Naravno da smo se ponijeli kao pravi profesionalci jer nam nije bio prvi put da smo bili na radijskoj postaji. 25.listopada ove godine posjetili smo i Radio Dalmaciju. Vidjeli smo kako nastaju prave emisije i upoznali mnoge voditelje i ostale djelatnike te postaje.

Radijskoj grupi ovo je bilo veliko i dobro iskustvo kako bi naše školske emisije bile što bolje. Sljedeća naša emisija bit će na programu u veljači. Dragi naši, do slušanja!

Radio grupa

"Mi smo na redu"
Autor: Marijana Polić Kuko, 9. 12. 2011.

Dragi naši!

Radio grupa