Upisi djece u prvi razred za šk. god. 2012./2013.
Autor: Marijana Polić Kuko, 1. 12. 2011.

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja će do 1. travnja 2012. godine navršiti šest godina života. Prijavu za upis u prvi razred osnovne škole izvršava roditelj ili staratelj djeteta, a vrši se u školi koja je obzirom na mjesto stanovanja najbliža djetetu, prema upisnom područje.

OSNOVNA ŠKOLA «MEJE»

P R E D U P I S   D J E C E

u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2012./2013.

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca rođena od 1.travnja 2005. do 31. ožujka 2006. godine

Upisati se mogu i djeca koja do 1.travnja nemaju navršenih šest godina, ako na zahtjev roditelja ili staratelja povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta ocijeni da dijete može pohađati školu. Zahtjev se ispunjava u školi prilikom predupisa.

Prijavu za upis djeteta u školu izvršit će roditelj ili staratelj.

Prijava upisa vrši se isključivo u školi koja je obzirom na mjesto stanovanja najbliža djetetu, odnosno spada u upisno područje utvrđeno Mrežom osnovnih škola za našu županiju. O zahtjevima roditelja za upisom djece drugog upisnog područja u našu Školu, odlučuje Ured državne uprave (nakon što roditelj podnese zahtjev).

Prijave za upis u prvi razred obavljat će se u razdoblju od

05.-16.prosinca 2011.godine svaki radni dan u vremenu od 09 - 11 sati.

Prilikom predupisa nije potrebna nazočnost djeteta. Roditelj obavezno prilaže slijedeće dokumente:

- rodni list - fotokopija

- domovnica - fotokopija

Roditelj će na predupisu dobit obavijest o vremenu testiranja i terminu za sistematski pregled djeteta.

Svi roditelji koji upisuju djecu u produženi boravak u našoj školi, osim navedenih dokumenata obavezno prilažu i :

- Preslike radnih knjižica za oba roditelja kao dokaz o uposlenosti roditelja

- Uvjerenje MUP-a o mjestu prebivanja za dijete i jednog od roditelja

Lijepo molimo sve roditelje da se pridržavaju ovih uputa i vremenskih termina.

D  o  b  r  o    d  o  š  l   i  !

STRUČNO-RAZVOJNA SLUŽBA                      V.d.RAVNATELJA: Majda Asanović

Upisi djece u prvi razred za šk. god. 2012./2013.
Autor: Marijana Polić Kuko, 1. 12. 2011.

OSNOVNA ŠKOLA «MEJE»

P R E D U P I S   D J E C E

u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2012./2013.

Prijavu za upis djeteta u školu izvršit će roditelj ili staratelj.

Prijave za upis u prvi razred obavljat će se u razdoblju od

05.-16.prosinca 2011.godine svaki radni dan u vremenu od 09 - 11 sati.

- rodni list - fotokopija

- domovnica - fotokopija

- Preslike radnih knjižica za oba roditelja kao dokaz o uposlenosti roditelja

- Uvjerenje MUP-a o mjestu prebivanja za dijete i jednog od roditelja

Lijepo molimo sve roditelje da se pridržavaju ovih uputa i vremenskih termina.

D  o  b  r  o    d  o  š  l   i  !

STRUČNO-RAZVOJNA SLUŽBA                      V.d.RAVNATELJA: Majda Asanović