ZBIRKA UČENIČKIH RADOVA IZ PRIRODE,BIOLOGIJE I KEMIJE
Autor: Renata Silić, 14. 12. 2018.

I ove godine vrijedni učenici od petog do osmog razreda  izradili  su brojne modele počevši od stanica,hranidbenih piramida , modela živčanih stanica i DNK. Sakupili su uzorake živog svijeta  iz mora,kristalizirali kuhinjsku sol i modru galicu i sve to izložili u učionici biologije i kemije.

Najoriginalniji među njima bio je model stanice napravljen u obliku torte, kojom su se zasladili učenici 7. b razreda.

Posebno nas veseli što smo dobili novi izložbeni prostor u kojeg će učenici i u buduće moći izlagati svoje radove.

Kad se male ruke slože sve se može,sve se može!

GALERIJA FOTOGRAFIJA:

ZBIRKA UČENIČKIH RADOVA IZ PRIRODE,BIOLOGIJE I KEMIJE
Autor: Renata Silić, 14. 12. 2018.

Kad se male ruke slože sve se može,sve se može!

GALERIJA FOTOGRAFIJA: