Movie music - projektna suradnja OŠ Meje i OŠ Mato Lovrak iz Petrinje
Autor: Marko Čupić, 16. 2. 2024.

U petak, 16. veljače učenici 5. a razreda sudjelovali su na videokonferenciji s učenicima iz OŠ Mato Lovrak iz Petrinje.

Za ovaj sat učenici su pripremili prezentaciju o Splitu i našoj školi kao i učenici iz Petrinje o svojoj školi i gradu. Prezentirali smo i sve dosad ostvarene projektne aktivnosti. Bilo je različitih zanimljivih zadataka, a učenicima su najdraže bile izvedbe pjesama iz filma Vlak u snijegu i igranje igrice o sigurnosti na internetu.

Zatim su obje škole pogledale crtić Baltazar – Maestro koko nakon čega je slijedio kahoot kviz na temu filmske glazbe. Učenici su potom jedni drugima postavljali pitanja o školi, sportu i hobijima te smo se pozdravili u veselom raspoloženju. U nastavku se može pogledati digitalna knjiga ove naše suradnje.

Video konferencija OŠ Meje Split - OŠ Mate Lovraka Petrinja