Mjuzikl „ Još jedna priča o Oliveru Twistu“
Autor: Ana Ostojić, 20. 11. 2023.

Prema školskom kurikulumu izvanučioničke nastave, a s ciljem razvijanja kulturnog ponašanja i proširivanja znanja medijske i opće kulture, za sve je razrede planiran posjet kinima i kazalištima.

Stoga su 15. studenoga 2023. s početkom u 17 sati, u amfiteatru Doma mladih u Splitu učenici 5. do 8. razreda, u pratnji svojih razrednika i učitelja, nazočili mjuziklu

„ Još jedna priča o Oliveru Twistu“

Oliver Twist globalno je poznata priča o dječaku s kojim se poigrala sudbina i jasno je vidljiva razlika između dobra i zla.  Mjuzikl su uprizorila  splitska djeca okupljena u Teatru danSing. Među njimu su zapažene uloge imali naši učenici Tina Zekić iz 6.a i Jakov Vučica iz 5.a te naša bivša učenica Josipa Veršić koja sada pohađa 1. razred srednje škole.

Čestitke malim glumcima – plesačima!

Ispratili smo ih gromoglasnim pljeskom!