HUMANITARNA BOŽIĆNA PRODAJNA IZLOŽBA

Ovog Božića karitativna grupa Kapljica dobrote i Učenička zadruga Agava organizirale su humanitarnu akciju za pomoć najmlađim bolesnicima KBC Split. Akciji su se pridružili i brojni drugi učenici i učitelji, a njihovi radovi bili su izloženi u atriju škole 19. i 20. prosinca od 10 do 16 sati. Odaziv učenika, roditelja i djelatnika bio je izvanredan te su se već prvog dana prodali gotovo svi proizvodi. To je izazvalo i medijsku pozornost pa su sutradan u školu došle i kamere splitskog studija HRT-a kako bi napravili prilog o ovoj prekrasnoj akciji. Učenici su s ponosom isticali kako rado sudjeluju u ovakvim akcijama čime su pokazali svoje veliko srce.

Hvala svim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole koji su pomogli da ova akcija bude što uspješnija. Prikupljenim sredstvima kupljena je bežična mjerna  stanica za visinu i težinu-Seca 285 koja će biti smještena na odjelu pedijatrijske hematologije.

Ljubav za ljubav ! heart

FOTOALBUM