Obavijest za početak nove nastavne godine 2023./24.
Autor: Tanja Laušić, 28. 8. 2023.

Obavijest za roditelje učenika prvog razreda

U ovoj školskoj godini u OŠ Meje formirana su dva razredna odjela prvog razreda. Nastava će se u oba razreda odvijati od 8 sati.

1.a razred – produženi boravak: učiteljice Sandra Cvitanović i Silvija Nevešćanin

1.b razred – redovni program + produženi boravak: učiteljice Slavica Romac i Karmen Borčić  (učenici koji ne pohađaju produženi boravak odlaze kući nakon redovne nastave).

Popis učenika (u prilogu) zbog zaštite osobnih podataka priložen je samo prema oib-u učenika.

Prijem učenika prvih razreda je 4. rujna 2023. u 10 sati u atriju škole.

Sve upute roditeljima i učenicima će prenijeti njihove učiteljice.

Obavijest za učenike od 2.-8. razreda

Nastava za sve učenike od 2. – 8. razreda počinje 4. rujna 2023. u 8 sati.

Prvi nastavni dan učenici će imati sat razrednika gdje će im biti podijeljeni pripadajući udžbenici. Mole se svi učenici da sa sobom u školu donesu prazne torbe-ruksake kako bi mogli preuzeti udžbenike.

Od utorka svi učenici kreću s nastavom po rasporedu i prema uputama koje će dobiti u ponedjeljak od učitelja-razrednika.

Obavijest za učenike petih razreda

Razrednik 5.a razreda je Marko Čupić (glazbena kultura), a  5.b razreda je Nina Mikelić (matematika i informatika).

Popis_ucenika_web.docx (14.53 KB)