Obavijest Grada Splita za obračun i plaćanje troška produženog boravka.
Autor: Marijana Polić Kuko, 2. 4. 2020.

Poštovani roditelji,

Dobili smo sluzbenu obavijest Grada Splita za obračun i plaćanje troška produženog boravka. Umanjuje se  fiksni dio za plaće učitelja na način da za 10 dana u ožujku fiksni dio iznosi 11,36kn×10 dana (113.60kn). Obračun prehrane je isti. (25,00kn dnevno).

Time ukupni trošak produženog boravka za 3/2020 iznosi 363,60kn, a račune ćemo Vam dostaviti sljedeći tjedan.

Izvadak obavijesti:

"Izuzetno zbog uspostave nastave na daljinu u osnovnim školama Grada Splita, u skladu s mjerama i uputama Vlade RH, Stožera Civilne zaštite RH i MZO, počevši od 16. 3. za roditelje se mjesečna cijena korisnika usluge za ožujak obračunava sukladno broju dana korištenja usluge produženog boravka.
Mjesečna cijena se obračunava množenjem radnih dana u kojima je roditelj koristio uslugu PB s iznosom od 11,36 kn po danu (250kn/22 radna dana=11,36 kn dnevno).

U prilogu se nalazi zaključek gradonačelnika.

Lijep pozdrav,
računovođa,