preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Meje" Split

Login
Tražilica
Školski list PB-a

Priloženi dokumenti:
Produzenko web.pdf
Produzenko 2.pdf

Korisni linkovi

CARNET
19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja
29.03.2016. 09:50
Uputa o načinu popunjavanja i predaji obrasca Izvještaj o obvezama
26. travnja 2016. - Izmjena Upute o načinu popunjavanja i predaji obrasca Izvještaj o obvezama.

 

Sigurno na internetu

Gradska knjižnica Marka Marulića
20.09.2018. 14:14
Predstava Duet za jednog Toma Kempinskog
Utorak, 25. rujna 2018. u 18:00 u dvorani 1 Središnje knjižnice Obilježavanje dana multiple skleroze (MS-a) u organizaciji MS TIMA Hrvatske Predstava Duet za jednog Toma Kempinskog Podaci o predstavi …

Hrvatski školski sportski savez
06.09.2018. 20:51
Natječaji za odjeljenja Univerzalne i Vježbaonice
Poštovani, Na temelju osiguranih sredstava u Financijskom planu Hrvatskog školskog sportskog saveza za 2018. godinu, namijenjenih za zdravstveno usmjerene tjelesne aktivnosti učenika i programe Univerzalne sportske škole i Vježbaonice, Hrvatski školski sportski savez raspisuje  NATJEČAJE za odabir škola/ustanova koje će provoditi program Univerzalne sportske škole i Vježbaonice u školskoj godini 2018./2019. PROGRAM UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE […] Post Natječaji za odjeljenja Univerzalne i Vježbaonice je prvi puta viđen na Hrvatski školski sportski savez - Buzinski prilaz 2, 10010 Zagreb | Školski sport .

 

Ime i prezime

Predmet koji

predaje

Marijana  Zaro

Hrvatski jezik

Jugana Selestrin

Hrvatski jezik

Katja  Perić

Likovna kultura

Marina Travnikar

Njemački jezik

Marina Manger

Engleski jezik

Zorana Brstilo

Engleski jezik

Kujundžić Monika

Engleski jezik

Marko Čupić

Glazbena kultura

Ana Ostojić

Matematika

Nina Mikelić

Matematika

Renata Silić

Kemija  – Biologija

Ivana Pavković

Fizika

Ivana Hrga

Povijest

Mara Kardum

Geografija

Nela Beronja

Tehnička kultura

Marijana Polić-Kuko

Informatika

Drago Peslać

Informatika

Ivica Ercegović

TZK

Ana Mari Marčić

Vjeronauk

Dijana Čondić-Kapetanov

Vjeronauk

Meri Rošić

RN - 1. a

Karmen Borčić

RN - 1. b

Marija Vujević

RN - 2. a

Sanja Poklepović-Pijuk

RN - 2. b

Ivna Blajić

RN - 3. a

Ana Bavčević

RN - 3. b

Slavica Romac

RN - 4. a

Sandra Cvitanović

RN - 4. b

Ivana Čolak

RN/PB - 2.a

Silvija Kristić

RN/PB - 3.a

Jadranka Gegić Blajić

RN/Pb - 1.a 

preskoči na navigaciju