Virtualne učionice na Teamsu - upute za aktivaciju i prijavu
Autor: Josip Reić, 6. 9. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

U slučaju potrebe za provođenjem nastave na daljinu, samoizolacije učenika te za dijeljenje digitalnih obrazovnih sadržaja, OŠ Meje koristit će se programskom platformom za komunikaciju i suradnju Microsoft Teams gdje su organizirane virtualne učionice za učenike u razrednoj i predmetnoj nastavi.

Učenici koji se prvi put prijavljuju u program, prethodno moraju aktivirati svoj Office365skole račun klikom na poveznicu ovdje.
Učenici koji su se već koristili programom i učenici koji su aktivirali Office365skole, prilikom prijave trebali bi imati vidljivom svoju virtualnu učionicu s popisom predmeta. Prijava se vrši sa svojim školskim korisničkim identitetom oblika ime.prezime@skole.hr.

Microsoft Teams može se preuzeti na računalo putem poveznice ovdje ili se može koristiti putem mrežnog preglednika bez potrebe za instalacijom klikom ovdje.

U slučaju poteškoća s aktivacijom Office365skole računa ili prijavom na Teams, učenici mogu obavijestiti svoje učiteljice i razrednike ili poslati opis problema na
administratortableta@os-meje-st.skole.hr.

Virtualne učionice na Teamsu - upute za aktivaciju i prijavu
Autor: Josip Reić, 6. 9. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

administratortableta@os-meje-st.skole.hr.