29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Školski projekt "Škola nekad i danas"
Autor: Ivana Hrga, 28. 5. 2021.

Dragi naši učenici, dragi roditelji, bivši učenici i svi prijatelji naše škole!

Ove godine obilježavamo 60 godina rada OŠ Meje te smo tim povodom proveli školski projekt u kojem su učenici istraživali život naše škole nekada i danas. Zadatak je bio da učenici razgovaraju sa svojim mamama, tatama, bakama, djedovima, tetkama... koji su nekada bili učenici naše škole i tako usporede đačka iskustva iz prošlih i ovih modernih vremena. Projekt su osmislile Ivana Hrga, učiteljica povijesti i Sanja Mamić, knjižničarka.

Učenici su prikupili vrijedna svjedočanstva, zanimljive priče i mnogo prekrasnih fotografija koje govore tisuću riječi.

Posebna sjećanja izazivaju crno bijele fotografije iz školske arhive. Zajedno sa isječcima iz intervjua pričaju posebnu priču u DIGITALNOJ KNJIZI, a svi intervjui u cijelosti prikačeni su na DIGITALNOM PANOU (padletu).

Razgovori otkrivaju osobne priče i bude mnoštvo emocija. Izdvojite vrijeme i pročitajte ih. Iskustva su različita no svi se u jednom slažu: "Od kolijevke pa do groba, najljepše je đačko doba!"

Našoj školi želimo još mnogo sretnih godina, radosnog dječjeg osmijeha i zvonkog žamora koji će još mnogo godina odjekivati školskim hodnicima. Sretno!