29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Autor: Sanja Mamić, 29. 3. 2021.

Ponosni smo jer OŠ Meje dobila oznaku eTwinningove škole te se našla u društvu 93 predškolske ustanove, osnovne i srednje škole iz Republike Hrvatske!

Oznaku smo dobili zahvaljujući brojnim eTwinning projektima  koje smo proveli od kojih su neki nagrađeni europskom oznakom kvalitete (Na putu dobrote) i hrvatskom oznakom kvalitete (Lijepom našom županijom, Pipi duga čarapa nastavlja putovanje, Razglednica moga kraja)

Koncept dobivanja statusa eTwinning škole zamišljen je kao razvojni put sastavljen od dijelova koji se mogu objektivno procijeniti. ETwinning škole prepoznaju važnost i vrijednost eTwinninga, suradnje učitelja, učenika, roditelja i lokalne zajednice te to ugrađuju u svoj rad.

Ovo nije priznanje samo za osobni  uspjeh pojedinačnih učitelja, nego za sjajno postignuće cijelih eTwinngovih timova u školama. U našoj školi tim čine Ivana Čolak, Sanja Mamić, Lidija Đikić i Marko Čupić.