Prijave polaznika za Centar izvrsnosti SDŽ
Autor: Ana Ostojić, 14. 9. 2020.

Otvoren je Javni poziv za učenike osnovnih i srednjih škola koji žele postati polaznici programa Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije u školskoj godini 2020./21. (više informacija na poveznici https://ci-sdz.hr/wp-content/uploads/2020/09/Javni-poziv-ucenici-CI-SDZ-2020.pdf).

Rok za prijavu kandidata istječe u petak, 18. rujna 2020. godine u 23:59 kada će poveznica za prijavu biti zatvorena. Stoga je nužno iskazati svoj interes i javiti se ravnateljici ili nastavnici matematike  do petka, 18. rujna 2020. u 12 sati.

Čekamo vas…

Ove školske godine, provode se izvanškolski programi u Centru izvrsnosti matematike, informatike, novih tehnologija i prirodoslovlja, a način provedbe ovisit će o epidemiološkoj situaciji i uputama HZJZ.

Mi smo spremni za sve izazove, od provedbe programa uživo, u razredima, kabinetima i laboratorijima, kao i u online okruženju!

Za Centar izvrsnosti matematike mogu se prijaviti učenici od 5. (petog) do 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 3. (trećeg) razreda srednje škole.

Za Centar izvrsnosti novih tehnologija i informatike mogu se prijaviti učenici 7. (sedmog) i 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 3. (trećeg) razreda srednje škole.

Za Centar izvrsnosti prirodoslovlja mogu se prijaviti učenici od 7. (sedmog) do 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 4. (četvrtog) razreda srednje škole.

Nakon izvršene prijave škole, roditeljima prijavljenih učenika na e-mail adresu koja je navedena u prijavi dolazi poveznica, korisničko ime i lozinka. Roditelji učenika dužni su potpisati privolu u elektroničkom obliku te provjeriti i upisati podatke o djetetu koji su dostupni u aplikaciji (roditeljima će putem aplikacije biti dostavljene detaljne upute za korištenje aplikacije te šifra i lozinka za pristupanje aplikaciji).