Obavijest za početak nove školske godine 2021./22.
Autor: Tanja Laušić, 31. 8. 2021.

Obavijest za učenike od 2.-8. razreda

Početak školske godine za sve učenike od 2. – 8. razreda je 6. rujna 2021. u 8 sati.

Prvi nastavni dan učenici će imati sat razrednika gdje će im biti podijeljeni pripadajući udžbenici. Mole se svi učenici da sa sobom u školu donesu prazne torbe-ruksake kako bi mogli preuzeti svoje udžbenike.

Od utorka svi učenici kreću s nastavom po rasporedu i prema uputama koje će dobiti od učitelja-razrednika. Raspored razreda po učionicama kao i raspored sati učenici će također dobiti prvi dan nastave.

Napomena za učenike 5. razreda:

Razrednica 5.a razreda je Ivana Hrga, a razrednica 5.b razreda je Monika Kujundžić.

Obavijest za roditelje učenika prvih razreda

Prijem učenika 1. a razreda (produženi boravak) i 1.b razreda (redovni razred) je 6. rujna 2021. u 10 sati. U skladu s epidemiološkim mjerama i sukladno uputama HZJZ i MZO, molimo da u pratnji učenika bude samo jedan roditelj. Prilikom ulaska u školu roditelji obavezno nose maske. Sve ostale upute roditeljima i učenicima će prenijeti njihove učiteljice Ivna Blajić i Jadranka Gegić Blajić (1.a razred) i Marija Vujević (1.b razred).

Svim učenicima sretan početak nove školske godine!
Majda Asanović