29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

NAŠA MALA KNJIŽNICA
Autor: Sanja Mamić, 12. 3. 2021.

I ove godine provodimo međunarodni projekt poticanja kritičkog čitanja „Naša mala knjižnica“. Usmjeren je na knjige za djecu i stalno povećanje i razvoj publike među djecom.

Knjižničarka provodi projekt u 3.a razredu zajedno sa učiteljicom Jadrankom Gegić Blajić. Svaki četvrtak, nakon čitanja, izrađujemo kreativne zadatke. Slikovnica "U blizini živi djevojčica" posebno nas se dojmila pa smo s radošću napravili maštovite sobe za djevojčicu iz slikovnice. Priključili su nam se i učenici 4.b i 2.a razreda.

Pogledajte našu IZLOŽBU...a za ljepši doživljaj, uključite i zvuk.