Prijava i upis učenika u prvi razred – upute za roditelje
Autor: Tanja Laušić, 26. 2. 2021.

Nakon izvšene e-prijave djeteta roditelji/staratelji se trebaju javiti u školu u vremenu od 2. do 9. ožujka 2021. god. svaki radni dan od 10.30 do 12 sati radi dogovora o terminu testiranja djeteta i liječničkom pregledu. Prilikom predupisa nije potrebna nazočnost djeteta.

Lijepo Vas molimo da sačekate ispred glavnog ulaza u školu da budete primljeni te da sa sobom obavezno imate masku.

Potrebna dokumentacija:

- kopija domovnice (bez obzira na termin izdavanja)
- kopija rodnog lista (bez obzira na termin izdavanja)
- OIB djeteta

OBAVIJEST ZA UPIS U PRODUŽENI BORAVAK

Roditelji čija djeca ne pripadaju upisnom području naše škole, a žele dijete upisati u  produženi boravak dužni su prijaviti i testirati dijete u matičnoj školi.

Istovremeno u navedenom terminu (od 2. do 9. ožujka 2021. od 10.30 do 12 sati) donose u školu dokumentaciju potrebnu za upis.

Svi roditelji koji upisuju djecu u produženi boravak u našoj školi, osim gore navedenih dokumenata obavezno prilažu još i ove dokumente:

- uvjerenje o prebivalištu za dijete i jednog roditelja

- potvrde o radnom odnosu roditelja

Lijepo molimo sve roditelje da se pridržavaju ovih uputa i termina upisa.

Dobro nam došli!