Maska kao božićni poklon, zašto ne?
Autor: Ivana Hrga, 2. 12. 2020.

Dragi učenici, učitelji i roditelji!
I u koroni ili baš za „dišpet” koroni, mlade zadrugarke Petra, Gabriela, Dora, Anđela i Lucija bile su vrlo aktivne i svoju su kreativnost pretočile u izradu platnenih zaštitnh maski za lice.
Krojenje, „imbazdavanje”, strojno šivanje, osmišljavanje i printanje etiketa, pakiranje... postupci su o kojima i ne razmišljate kad držite masku u ruci. U sve to uloženo je puno truda, ali i veselja i smijeha.  Zato kupnjom maski pokažite da cijenite njihov trud i naučene vještine, ali i da cijenite svoje i tuđe zdravlje.
Kako ove godine, zbog epidemioloških razloga, ne možemo imati božićni prodajno-izložbeni štand u atriju škole, maske možete naručiti upravo kod ovih učenica (sve iz 8.b) ili učiteljice Ivane Hrga, voditeljice UZ „Agava”.
Pregledom fotografija možete izabrati dizajn maskice, ali i osjetiti dio radne i kreativne atmosfere tijekom njihove izrade.
Izrađeno je 30-ak maski, a cijena im je 20 kuna.
Maske su dvoslojne, a materijal je od 100%-tnog pamuka.
Uz svaku masku dobije se i poklon vrećica.

Nosite maske i ostanite zdravi.
Sretan Božić i sretnu i zdravu Novu godinu žele vam svi članovi UZ „Agava”!

FOTOGALERIJA