4. međuškolsko natjecanje iz emocionalne pismenosti
Autor: Tanja Laušić, 16. 11. 2020.

Dana 13.11.2020. virtualno se održalo četvrto po redu međuškolsko natjecanje iz emocionalne pismenosti na kojemu su sudjelovali učenici šestih razreda iz deset osnovnih škola Splitsko-dalmatinske županije.

Na natjecanju su sudjelovale i naše učenice 6.a razreda: Marijeta A., Petra Č., Lea D., Bruna J., Ana Š., Laura Š. i Josipa V.

Učenice su se za natjecanje pripremale pod mentorstvom školske psihologinje Tanje Laušić i knjižničarke Sanje Mamić. U grupnom natjecanju predstavile su se video uratkom s kojim su osvojile su treće mjesto. Čestitamo našim vrijednim učenicama!

Ove godine međuškolsko natjecanje sastojalo se od grupnog i individulanog natjecanja na kojem je online sudjelovalo preko 500 učenika osnovnih škola Splitsko-dalmatinske županije. U grupnom natjecanju zasluženo su pobijedili učenici OŠ Trilj - PŠ Košute, a u pojedinačnom  učenik OŠ Manuš.

Malo atmosfere s natjecanja kao i video uradak s kojim smo se natjecali, možete vidjeti ovdje .

Fotoalbum