EDIT CodeSchool 2020/21- besplatna škola primijenjenog programiranja
Autor: Marijana Polić Kuko, 15. 9. 2020.

Dragi učenici 7. i 8. razreda

I ove godine u našoj školi će se održavati EDIT CodeSchool.

Ove godine ćemo učiti o razvoju inteligentnih web-aplikacija. Obavezno pogledati video:

Nastava će se odvijati online ili uživo ovisno o trenutnoj epidemiološkoj situaciji i održavanju nastave u školama, u malim grupama od maksimalno 15 učenika, a učit će se iz posebno kreiranih e-materijala.

Kako se zbog epidemiološke situacije većina aktivnosti odvija on-line potrebno je da polaznici imaju dostupnu internetsku vezu, i računalo koje će koristiti za programiranje i predaju zadaća.

Ove godine, online prijave učenika za EDIT CodeSchool krenuti će 7. 9. 2020 i trajati će do 27. 9. 2020.

Više informacija o školama i prijavama na www.ictzupanija.hr/edit.

Za sve ostale informacije obratite se nastavnici informatike Marijani Polić Kuko.

Lijep pozdrav

Vaša nastavnica Marijana