Organizacija rada škole
Autor: Tanja Laušić, 4. 9. 2020.

Nastava u OŠ Meje bit će organizirana u smjenama kao i do sada, uz poštivanje svih preporuka i mjera HZJZ i MZO. Prema potrebi može doći do promjene u organizaciji rada škole.

Obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju učenici će u školu ulaziti na pet ulaza: glavni ulaz, ulaz PB, ulaz dvorana te dva ulaza na prizemlju – ulaz istok i ulaz zapad (igralište). Učenici u  predmetnoj nastavi,  kao i oni u razrednoj, većinu nastavnog dana provodit će u istoj učionici (osim nastave informatike i tzk). Učitelji dolaze u učionicu. Učenici od 5.-8. razreda obavezno nose maske.

Raspored razrednih odjela po učionicama i mjesto ulaska vaše djece u školu možete pogledati na poveznici.

Protokol o organizaciji rada škole u uvjetima povezanima s COVID-19 za što sigurniji i kvalitetniji boravak i rad učenika u školi pročitajte u priloženom dokumentu.

PROTOKOL - OŠ MEJE