29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Testiranje djece za upis u prvi razred - upute roditeljima
Autor: Tanja Laušić, 28. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

Molimo Vas da pažljivo pročitate upute HZJZ objavljene ranije na našoj web stranici, s posebnim naglaskom na sljedeće mjere:

• Prilikom dolaska na testiranje djeteta, u pratnji smije biti samo jedan roditelj, a dolazi se točno u dogovoreno vrijeme termina za testiranje (sačekati ispred glavnog ulaza u školu).
  • Ispred škole održavati razmak od drugih osoba (najmanje 1,5 m)
  • Sukladno epidemiološkim mjerama i preporukama, roditelj je dužan djetetu izmjeriti tjelesnu temperaturu kod kuće te ukoliko je povišena ne dovodi dijete u školu već o tome obavještava stručnu službu u školi telefonski.
  • Djeca će u školi dobiti sav potreban pribor za testiranje.
  • Testiranje traje oko sat vremena, a roditelji će prilikom dolaska u školu dobiti sve upute o povratnoj informaciji nakon testiranja

S poštovanjem,

Stručna služba OŠ Meje