Najnovije preporuke i upute Mzo i HZJZ za rad škola
Autor: Tanja Laušić, 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja danas je objavilo najnovije preporuke i upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za rad predškolskih ustanova i razredne nastave, glazbenih škola i škola stranih jezika (20.svibnja 2020.). Pogledajte ih u nastavku na linku:

Također, na linku u nastavku su i preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave od 25. svibnja 2020.