Dodatna obavijest školskog liječnika za upis djece u prvi razred
Autor: Tanja Laušić, 12. 5. 2020.

NAMJENJENO RODITELJIMA ILI STARATELJIMA ZA UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Poštovani roditelji i staratelji!

Svi ćete biti obavješteni o terminu pregleda za upis od strane liječnika,  u slučaju da se sami ne javite zbog istoga.

U slučaju da je došlo do izmjene vašeg  telefonskog ili broja mobitela,  molimo vas da nas o tome obavijestite preko e-maila :    meri.rozic@nzjz-split.hr ili tel. 480-304

Sve nejasnoće i eventualna pitanja moći ćete riješiti tijekom telefonskog poziva kojim ćemo vas obavijestiti o terminu upisa.

Usprkos strožim mjerama postupanja i ponašanja prilikom samog upisa, naš tim će napravit sve što je u našoj moći da se vaše dijete i vi osjećate što ugodnije i opuštenije u ambijentu ambulante.

Pozdrav do skorog poziva i susreta!

Dr.med. Igor Papić, spec.školske medicine