29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Upute roditeljima za upis djece u prvi razred osnovne škole 2020./2021. - pregled liječnika
Autor: Tanja Laušić, 11. 5. 2020.

Poštovani roditelji,
S obzirom na aktualnu epidemiološku situaciju i organizaciju rada u Službi za školsku i adolescentnu medicine Nastavnog zavoda za javno zdravstvo SDŽ,  ovim putem Vas obaviještavamo o nastavku aktivnosti i uputama vezanim uz preglede djece pred upis u 1. razred osnovne škole, za školsku godinu 2020./2021.

Molimo da pručite sve upute koje se nalaze u prilogu (pod "opširnije"), a za sva pitanja i nejasnoće se možete javiti školskom liječniku:

Igor Papić, dr. med., spec. šk. med.

igor.papic@nzjz-split.hr

Meri Rožić, bacc. med. techn.

meri.rozic@nzjz-split.hr

Tel.: 021/480-304

Važno: Škola još uvijek ne raspolaže službenim informacijama o vremenu i načinu testiranja djece u školi. Čim dobijemo službene informacije obavijestit ćemo vas putem web stranice.