29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Upute NZJZ i preporuke Mzo za organizaciju rada u razrednoj nastavi
Autor: Tanja Laušić, 2. 5. 2020.

Na temelju zaključka Vlade Republike Hrvatske od 23. travnja 2020. plan je otvoriti škole za razrednu nastavu za određene skupine učenika i uz primjenu preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ). Molimo vas da proučite upute, koje se nalaze ispod ovog teksta (oznaka OPŠIRNIJE).

Preporuke MZO, link:

UPUTE_HZJZ.pdf (134.30 KB)