Izložba "Muzej i mi"
Autor: Ivana Hrga, 17. 5. 2018.

17. svibnja 2018., uoči Međunarodnog dana muzeja u Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika otvorena je izložba učeničkih radova učenika produženog boravka naše škole i UZ "Agava".

Radovi su nastajali kroz nekoliko radionica koje je osmislila muzejska pedagoginja Lada Laura, a radilo se u staklu, kamenu, metalu, na papiru, tekstilu, stiroporu i drugim materijalima. Svi radovi su, naravno, inspirirani starohrvatskom baštinom, ali na način kako su je vidjele i doživjele dječje oči.

Učenici naše zadruge imali su svoj kutak gdje su izložili straničnike, ukrasne jastuke, poklon vrećice i ukrase u kamenu.

Otvaranje izložbe uveličali su naši dragi učenici prigodnom recitacijom i  pjesmom u pratnji mandolinskog orkestra naše škole.

Sad se s ponosom mogu svima pohvaliti da su imali svoju izložbu u Muzeju!

FOTOGALERIJA