SAJAM MOGUĆNOSTI za učenike!
Autor: Tanja Laušić, 18. 10. 2018.

PU splitsko-dalmatinska zajedno sa Gradom Splitom od 2011. godine provodi preventivni program u osnovnim školama, pod nazivom „Zajedno više možemo“.

Dana 20. listopada 2018. god. (subota) u vremenu od 10,00 do 13.00 sati u Splitu na Obali HNP-a ( Riva), planira se  organizacija  2. komponente programa - „Sajam mogućnosti“.

Radi se o događaju tijekom kojeg učenici osnovnih škola u pratnji roditelja dolaze na Sajam mogućnosti, gdje im različite kulturno - umjetničke, športske i druge udruge predstavljaju svoje sadržaje kako bi mogli odabrati određenu aktivnost kojom bi se bavili u slobodno vrijeme.

Pozivaju se roditelji i učenici da  dođu na splitsku rivu posjetiti sajam gdje mogu odabrati sadržaj kojim bi se mogli baviti u slobodno vrijeme.