Plakati za dušu
Autor: Tanja Laušić, 5. 2. 2018.

Prolistajte katalog u prilogu.

U petak, 2.2.22018. g., u Sveučilišnoj knjižnici završio je projekt "Putujuća izložba: Plakati za dušu" Službe za mentalno zdravlje Nastavnog zavoda za javno zdravstvo naše županije.

Tada je održano javno predstavljanje projekta (Vizualne komunikacije u zaštiti i unaprjeđenju mentalnog zdravlja djece i mladih), kao i istoimenog kataloga plakata.

Radi se o projektu unaprjeđenja i zaštite mentalnog zdravlja djece i mladih u kojem je prošle školske godine sudjelovala i naša škola.

Ukupno je izložba posjetila 9 osnovnih i 6 srednjih škola u Splitskoj-dalmatinskoj županiji. Tada su učenici od 1. do 8. razreda birali njima najbolji plakat.

Svi prikazani plakati (ukupno smo ih vidjeli 27) prenose poruku njihovih autora o važnosti očuvanja zdravlja.

Katalog možete vidjeti ovdje.