DAN SREDNJIH ŠKOLA SDŽ 2017.
Autor: Tanja Laušić, 9. 5. 2017.

Manifestacija "Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije 2017. godine" održat će se u subotu, 13. svibnja 2017. godine od 10:00 do 15:00 sati na prostoru Kazališnog trga - Trga Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.

Cilj ovoga predstavljanja je da se sve srednje škole Splitsko dalmatinske županije predstave putem informativnih štandova te u izravnom kontaktu s učenicima, roditeljima i ostalom zainteresiranom javnošću pruže sve relevantne informacije o nastavnim programima i upisima.

Pozivamo sve učenike osmih razreda i njihove roditelje da posjete manifestaciju "Dan srednjih škola SDŽ".

Obavijest_OS_-_Dan_srednjih_skola_SD_zupanije.pdf (47.75 KB)