Projekt "Pretežno vedro"
Autor: Tanja Laušić, 27. 10. 2016.

Od školske godine 2016./17. naša škola započinje je s projektom "Pretežno vedro" koji će se provoditi u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije. Koordinator projekta je psihologinja Tanja Laušić, a aktivnosti će se provoditi u suradnji s knjižničarkom Sanjom Mamić i učiteljima naše škole.

Cilj projekta je poticanje emocionalnog razvoja djece i mladih. Projekt je namijenjen učenicima nižih i viših razreda, a biti će realiziran kroz tematske, kreativne i iskustvene radionice u kojima će se učenici informirati i educirati o važnosti očuvanja i unapređenja mentalnog zdravlja mladih, posebno kroz aspekt emocija.