Projekt razmjene učenika Split - Lindlar
Autor: Tanja Laušić, 15. 9. 2016.

U ovoj školskoj godini opet je planiran Projekt razmjene učenika naše škole sa školom u Lindlaru (Koln).  Razmjena učenika će se realizirati u svibnju i u lipnju 2017. godine.

Sve troškove putovanja, osim avionske karte, snosi Ministarstvo vanjskih poslova SR Njemačke, a djeca bi trebala posjetiti Koln, Bonn i Aachen.

U svibnju djeca iz Njemačke dolaze u Hrvatsku i trebala bi biti smještena u obiteljima, a naša djeca odlaze u Njemačku u lipnju gdje će također biti smještena u obiteljima domaćina.

Molimo sve zainteresirane roditelje da dođu na sastanak gdje će dobiti sve detaljne informacije i to dana 19.09.2016. (ponedjeljak) u 17.30 sati u OŠ Meje.

Napomena: Prednost u razmjeni učenika imat će djeca koja pohađaju izbornu nastavu njemačkog jezika. U slučaju nepopunjenosti grupe moći će se priključiti i ostala djeca.

Marina Travnikar, prof. njemačkog jezika

Tanja Laušić, psihologinja